O nás

Perenio loT je inovatívna spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába domáce a kancelárske riadiace systémy.

Naším poslaním je zaistiť bezpečnosť každého domu a kancelárie a dať našim zákazníkom príležitosť šetriť na energiách, ako sú elektrina, svetlo, kúrenie, plyn a voda.

Našou vlajkovou loďou je systém Perenio Home Control System, plnohodnotný ekosystém na ochranu vášho domova a majetku.

Sídlo našej spoločnosti a Výskumné centrum sa nachádzajú v Prahe v Českej republike. Naši vysoko kvalifikovaní odborníci odpovedajú na otázku, ktoré zariadenia zo sveta loT (the "internet vecí") môžu v najbližšej budúcnosti vyriešiť bezpečnostné problémy ľudí a ako sa postarať o ľudí, aby sa cítili bezpečne. Taktiež navrhujeme naše zariadenia a programujeme ich softvér. 

Naši vývojári sledujú prísne systematický program: všetky naše zariadenia sú vyvíjané v rámci jednotnej platformy a predstavujú jednotný ekosystém.

Veľkú pozornosť venujeme aj ochrane osobných údajov našich používateľov. V tomto ohľade systém Perenio ako celok a každé zariadenie Perenio predovšetkým vyhovuje najnovším normám v tejto oblasti a európskym zákonom o GDPR. 

Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou našej značky je výroba. V súčasnosti je sústredená v dvoch továrňach v Číne. Zariadenia Perenio IoT sa vyrábajú pod naším dohľadom a v súlade s platnými požiadavkami na certifikáciu.

Výroba našich zariadení v Číne nám umožnila sprístupniť systém Perenio každému užívateľovi nielen v západnej Európe, ale aj v krajinách SNŠ.

Všetky naše produkty sú vyvíjané pomocou najmodernejších technológií v oblasti internetu vecí a plne idú priamo k nášmu mottu, "inteligencia v celej svojej kráse!"